• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021
0

جشنواره «فردا» به ایستگاه پایانی رسید/ درخشش البرزی ها در رقابت های فرهنگی و هنری

  • کد خبر : 6160
  • 08 مرداد 1400 - 11:29
جشنواره «فردا» به ایستگاه پایانی رسید/ درخشش البرزی ها در رقابت های فرهنگی و هنری
معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز از اختتامیه سی و نهمین دوره جشنواره فرهنگی هنری «فردا» کانون های فرهنگی تربیتی در سطح مدرسه، منطقه، استان و کشور خبر داد.

فرشته فهمیده، معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری دیده بان البرز از اختتامیه سی و نهمین دوره جشنواره فرهنگی هنری «فردا» کانون های فرهنگی تربیتی در سطح مدرسه، منطقه، استان و کشور خبر داد.

وی بیان کرد: این جشنواره با هدف شکوفایی استعدادها، ایجاد روحیه امید و نشاط بین دانش آموزان و فرهنگیان هنرمند در بخش های هنرهای آوایی، نمایشی، دستی و تجسمی، رسانه و فضای مجازی، فیلم کوتاه، آفرینش های ادبی و پژوهشی، به صورت غیرحضوری برگزار شد.

معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز افزود: پس از انتشار فراخوان این جشنواره در آذر ۱۳۹۹ بیش از ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار نفر از سراسر کشور در این جشنواره شرکت کردند. ۱۳۵ هزار و ۹۹۸ دانش آموز در مرحله مدرسه ای در این دوره ثبت نام و در فضای مجازی و در بستر شبکه شاد به رقابت پرداختند.

فهمیده ادامه داد: ثبت دو هزار و ۴۹۵ اثر در نواحی و مناطق هشت گانه آموزش و پرورش البرز انجام و پس از ارزیابی های صورت گرفته توسط داوران، یک هزار و ۲۰۰ اثر به دبیرخانه کانون استانی شهید فهمیده در کرج ارسال شد.

نفرات برتر کشوری سی و نهمین دوره جشنواره فرهنگی و هنری «فردا» به شرح زیر است:

۱. سید علی رضویان رشته هنرهای آوایی گرایش( تکنوازی سنتی_ تار) نفر اول کشوری

۲. محمد جواد صراحی نژاد رشته هنرهای آوایی گرایش (تکنوازی سنتی_نی) نفر اول کشوری

۳. آریانا رضایی رشته هنرهای آوایی گرایش (تکنوازی کلاسیک_پیانو) رتبه اول کشوری

۴. آذرین بصیرتی رشته هنرهای آوایی گرایش (تکنوازی کلاسیک_گیتار) رتبه اول کشوری

۵. پارسا فتح الهی پور رشته هنرهای آوایی رشته(تکنوازی سننی_سه تار) رتبه دوم کشوری

۶. امیر علی اکباتان رشته هنرهای آوایی گرایش(تکخوانی سنتی) رتبه سوم کشوری

۷. امیر حسین دهقانی رشته هنرهای نمایشی گرایش پانتومیم رتبه اول کشوری

۸. سما دینوری رشته هنرهای نمایشی گرایش نقالی رتبه دوم کشوری

۹. زهرا السادات موسوی رشته هنرهای نمایشی گرایش پویانمایی رتبه دوم کشوری

۱۰. آراد نعیمی رشته هنرهای تجسمی گرایش نقاشی رنگ روغن رتبه اول کشوری

۱۱. تینا غلامی رشته هنرهای تجسمی گرایش فتومونتاژ رتبه دوم کشوری

۱۲. فاطمه رباط جزی رشته هنرهای تجسمی گرایش طراحی بامداد رتبه دوم کشوری

۱۳. آنیتا محمدی رشته هنرهای تجسمی گرایش نقاشی دیجیتال رتبه دوم کشوری

۱۴. نرگس اصغری رشته هنرهای دستی و تجسمی گرایش عروسک‌سازی رتبه اول کشوری

۱۵. ملیکا شبانی رشته هنرهای نمایشی گرایش استند آپ کمدی رتبه سوم کشوری

۱۶. سیده حنانه بابایی رشته هنرهای تجسمی گرایش نگارگری ایرانی رتبه دوم کشوری

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://didebanealborz.ir/?p=6160

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.